Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Apie terasos stilių

Vasarą daugiausia laisvo laiko praleidžiame lauke ir terasoje.  Kaip papuošti  terasos  erdvę, mėgautis  grynu oru, itin patrauklioje zonoje?  Skandinavų, provanso ir liaudies tekstilės gaminiai suteikia tam tikrų prieskonių bendram įvaizdžiui.

Skandinaviško tipo terasos

Skandinavišku stiliumi, kuris išskiria paprastumu ir natūralumu, naudojama  avies vilnos ir lino fragmentai. Šviesūs baldai gali būti dekoruoti didelėmis  lino pagalvėmis ir vilnos antklodėmis.  Terasoje galite naudoti avikailį, kuris taip pat tinka skandinaviškam stiliui. Atkreipkite dėmesį į vėsius vakarus, nes be estetinių savybių yra funkcionalumas. Pasirūpinkite ir  stalo papuošimu, kuris atitiktų šios erdvės dizainą. Kai pagalvių ir kilimėlių spalvos apsiriboja pilkai baltomis ir mėlynomis spalvomis, šios  paletės spalvos turėtų atsikartoti. Galite pasirinkti, pavyzdžiui, mėlyną staltiesę iš lino ar ryškesnes servetėles. Nors Skandinavijos dizaine yra daugiausia pilka, juoda ir balta.

Provanso stiliaus terasos

Tekstilė ant terasos - kaip ir atskirose patalpose - atlieka svarbų vaidmenį. Pagalvių užvalkalai kvadrato ar ovalo formos. Vienspalvės  pagalvėlės, su ryškiais intarpais, gėlėmis , gėlių fragmentais. Provanso stiliaus terasose gan dažnai  galima išvyti levandas (Pietų Prancūzijos simbolį), kurios naudojamos kaip puošmena terasos interjere.

Tekstilė ant liaudies stiliaus terasos

Šis stilius tarp kitų išskiria liaudies motyvais. Norėdami išryškinti regionines tradicijas  rinkitės tekstitę, kurioje atsispinti būtent to regiono kultūra ir simboliai. Liaudies stiliuje dominuoja nėriniai , kurie  papuošia medinius baldus, kėdes.

Nepriklausomai nuo to, kokiu stiliumi papuošite terasą, nepamirškite, kad šioje erdvėje daug gybyvės suteikia ir augalai, kuriuos galite pasirinkti pagal terasos stilių.

 

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams