Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

WPC medžio kompozitas, lentos iki 12 m. Pagal kliento matmenis

Terasa puiki vieta atsipalaiduoti, bendrauti ir netgi dirbti tiems, kurie dirba nuotoliniu būdu. Tačiau norint turėti  jaukią ir konfortišką terasą reikia atkreipti dėmesį į terasos dangą. Dangų gali būti įvairių: mediena, terasinės plytelės, wpc lentos , ir t.t. Žmonės susidūrę su medinėmis terasomis, puikiai žino kiek dėmesio ir darbo reikia terasos priežiūrai. Šiuo metu rinkoje viena iš populiariausių medžiagų - medžio kompozitas (wpc), kuri puikiai išsprendė šias problemas. WPC  (medžio kompozitas)  - tai medžio ir plastiko mišinys, pagamintas iš medžio drožlių miltų juos maišant su plastiku ir kitais priedais. Siūlome WPC produktus pagamintus  iš 70% medienos plaušo ir 30% didelio tankio plastiko.

Privalumai

Patvarumas , nereikalauja jokios kasmetinės priežiūros, išskyrus tai, kad norint išlaikyti švarią terasą reikia gerai nuplauti vandeniu. Didelis atsparumas atmosferos poveikiui. WPC lentas galime pagaminti iki 12 m. ilgio. Lentose nėra "pašinų" tai yra pranašumas, leidžiantis vaikščioti be baimės basomis po terasą. Labai paprastas surinkimas.

Montavimas

WPC lentos yra labai lengvai montuojamos. Kiekvienas, turintis pagrindinį įrankių komplektą, gali surinkti savo terasą.  Pirmiausia turite apsispręsti kokį pagrindą paruošite terasos karkasui. Tai gali būti betoniniai poliai, sraigtiniai poliai,  arba tiesiog paruoštas - smėlio (grunto) sluoksnis ant kurio bus statomos reguliuojamos atramos (pjedestalai).

Nepamirškite tinkamai suformuoti  vandens nuolydžio rinkdami terasos karkasą, kuris užtikrins teisingą pagrindo nuolydžio kampą.

Terasinės lentos  yra dedamos priešinga ktyprimi nei lagės (sijos), atstumas tarp lagių 40-45 cm. Lentų tvirtinimui naudojame paslėptus laikiklius. Norėdami paslėpti terasos galus, naudojame WPC apdailos juosteles, pjaudami jas kampuose 45 laipsnių kampu.

Gaminame  8 skirtingų spalvų wpc lentas, o su šiek tiek vaizduotės galime sukurti labai įdomias kompozicijas.

Užsakimą gali sudaryti skirtingo ilgio wpc lentos, pagal Jūsų terasos išmatavimus

WPC (medžio kompocito) lentos dėl jų patvarumo ir funkcionalumo tampa vis populiaresnės.

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams