Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Apsauginis gaubtas medžio karkasui

Mediena yra bendrinė sąvoka, apibūdinanti medžiagą. Viena iš galimų medžiagų terasos karkasui sukonstruoti  yra mediena. Ji gali būti iš spygliuočių arba lapuočių. Norint WPC ( medžio kompozito ) terasinėms lentoms paruošti tinkamą karkasą, rekomenduojame naudoti kalibruotą, dvigubo pjovimo medieną A/B klasės, kad būtų kuo mažiau šakų, įtrūkimų. Pasirinkus tam tikrą medienos rušį, ieškome sprendimo kaip tinkamai ją apdirbti, kad mediena kuo ilgiau tarnautų.

Apsauginis gaubtas medžio karkasui (savybės):

Kokia išeitis ? 

Yra keli skirtingi pasirinkimai, ką žmonės jau daug metų naudoja. Vienas ir labiausiai paplitęs tai - impregnantai. Bet pagrindinė bėda yra ta, kad medinė terasos karkaso sija laikui bėgant išpūna po lentomis, dėl drėgmės ir vandens, kuris pūdo medieną. Rezultatas po keliolikos metų:

Medinis terasos karkasas

Kaip apsisaugoti ir prailginti tarnavimo laiką ? Apsauginis gaubtas ?

Kokia bebūtų medienos rūšis, impregnuota ar ne, rekomenduomaje naudoti apsauginį gaubtą, kuris dedamas ant medienos, tarp sijos ir terasinių lentų. Šis gaubtas suformuoja apsauginį sluoksnį, sulenkus šonines sieneles gaunasi stogelis, nuo kurio labai sėkmingai nubėda vanduo. Vanduo neužsilaiko ir neįsigeria į medieną.

Medinis terasos karkasas

Medinis terasos karkasas

Video reportažas

Atlikome paprastą testą, ant vienos medinės sijos pusės uždėjome apsauginį gaubtą, kitą pusę palikome neuždengtą ir pylėme vandenį, net ir neilgą laiką pilant vandenį, liko akivaizdus skirtumas, kaip atrodė mediena.

Medinio terasos karkaso lagės apsauga nuo vandens

Vienas iš būdų, kaip prailginti medinio terasos karkaso ilgaamžiškumą. www.ekoterasa.lt

Posted by Terasima - Ekoterasa on 2018 m. Spalis 18 d., Ketvirtadienis

 

 

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams