Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

WPC terasinių lentų valymas

Dažnai užduodamas klausimas, kaip valyti ir prižiūrėti WPC (medžio kompozito) terasines lentas. Kadangi medžio kompozitas yra medžio ir plastiko darinys, ši medžiaga pakankamai lengvai prižiūrima. Kuo dažniau plausite ir valysite terasą, tuo grindų danga bus gražesnė. Plovimas ir valymas nereikalaus itin daug laiko bei pastangų.

Svarbu!

Atkreipkite dėmesį į tai, kad terasos dangos estetika priklausys nuo įvairių jus supančių faktorių. Dažniausiai pasitaikantys reikškiniai: žiedadulkės, dulkės, smėlis, žemės, riebalai, naminių gyvūnų plaukai, purvinas vanduo nuo stogo ir t.t. Visi šie dariniai koreguoja terasos spalvos intensyvumą. 

WPC terasinių lentų valymas

Purvino vandens dėmės

Jeigu ant terasinių lentų aptikote netolygias vandens dėmes, neišsigąskite. Tokiu atveju reiktų pasitikrinti terasos dangos nuolydį, nes vanduo ar purvas subėga pagal susiformavusį nuolydį. Esant šiltam orui, dažnais atvejais, vanduo išgaruoja nuo wpc terasinių lentų ir lieka purvo ratilai, pvz. žiūrėkite nuotraukose. 

WPC terasinių lentų valymas

Šie purvo ratilai yra paviršiniai ir išsivalo su aštresniu šepečiu, trinant lentų paviršių su vandeniu.

WPC terasinių lentų valymas

Riebalai, maisto likučiai

Ilgas vasaros dienas ir vakarus dažniausiai leidžiame terasoje, juk čia vyksta visas gyvenimas. Terasoje valgome pusryčius, pietus, vakarojame su draugais. Po ilgų pasisėdėjimų atsiradusias riebalų ar kitas dėmes, nuo maisto likučių ar gėrimų galite išvalyti su paprastu indų plovikliu.

WPC terasinių lentų valymas

Terasos siurbimas

Dar vienas greitas terasos valymo būdas - siurbimas. Pakankamai greitai ir efektyviai pašalinsite visas purvo, smėlio bei kitas apnašas, kurios yra birios.

WPC terasinių lentų valymas

Plovimas vandens srove

Dar vienas itin patogus ir greitas būdas nuplauti visas dulkes, žiedadulkes, bei kitas birias purvo apnašas, tai tiesiog plovimas vandens srove. Rekomenduomaje naudoti šepetį, kurį galite pasijungti prie vandes srovės.

WPC terasinių lentų valymas

Plovimas aukštu slėgiu 

Akivaizdžiai purvinas ir apleistas terasas, kurios per metus plaunamos ir valomos vieną ar kelis kartus, nuvalysite aukšto slėgio plovykla.

WPC terasinių lentų valymas

WPC terasinių lentų valymas

Kaip terasas valyti žiemą?

Sniegą rekomenduojama valyti su šepečiu tam, kad nesubraižyti lentų paviršiaus. Valant su šepečiu sniegas iš rifliukų išvalomas, ir ekploatuojant terasą mažėja tikimybė suspausti sniegą, nes supluktas sniego sluoksnis virs ledu ir rifliuotas paviršius jau neatliks savo funkcijos.

WPC terasinių lentų valymas

Video reportažas

Itin apleistų WPC terasinių lentų išvalymas aukštu slėgiu:

Itin apleistų WPC terasinių lentų išvalymas aukštu slėgiu

Norime pasidalinti medžiaga kurioje išvysite, kaip gali būti apleistos wpc terasinės lentos, bei kaip jas galima išvalyti, ir kaip jos atrodo po plovimo. PASTABA: NORINT TURĖTI GRAŽIĄ IR ESTETIŠKĄ TERASĄ, REIKIA JĄ PLAUTI!

Posted by Terasima - Ekoterasa on 2018 m. Spalis 27 d., Šeštadienis

Dėmių testas ant WPC lentų Nr. II ( Tepalas )

Dėmių testas ant WPC lentų Nr. II ( Tepalas )

Dėmių testas ant WPC lentų Nr. II ( Tepalas ) Daugiau informacijos apie produkciją www.ekoterasa.lt

Posted by Terasima - Ekoterasa on 2018 m. Spalis 21 d., Sekmadienis

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams