Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Terasa ant stogo

Itin dažnas ir aktualus klausimas iškyla ar stogo plokštumą galima paversti poilsio zona? Ypač didmiesčiuose statomų daugiabučių namų konstrukcija būna su plokščiais stogais, tokio tipo stogai itin palankūs terasos įrengimui.

Terasa ant stogo, nuo ko pradėti ? 

Terasa ant stogo

Nuo ko pradėti?

Visų pirma reikėtų įsivertinti objektą. Kokia danga padengtas stogas? Dažniausiai pasitaikančios medžiagos yra prilydoma danga (mida) arba (pvc) stogo danga. Rekomenduojame atkreipti dėmėsį į dangos sluoksnių kiekį ir ant kokių kitų medžiagų yra prilydytos šios medžiagos, tai gali būti betonas, vata ar kitos šiltinamosios medžiagos. Pagal tai įsivertinti kokio tipo konstruktyvą naudoti poilsio zonos įrengimui, kad būtų paskirstytos apkrovos ir nepažeista stogo danga (hidroizoliacija). Taip pat akreipkite dėmesį, kokiu būdu medžiagos terasai pateks ant stogo? Ar viskas bus sunešta per laiptinę, o gal, įkelta su kranu?

Terasa ant stogo

Stogo nuolyžio matavimas ir aukščio išvedimas

Norint tikslingai susikomplektuoti karkaso medžiagas reikia žinoti, į kokį aukštį teks iškelti grindų dangą. Ir ar bus daromas koks nors techninis sprendimas papildomiems tvirtinimams pvz: turėklams, stoginėms, vazonams ir t.t. Pagal esamą aukštį, galėsime pasirinkti karkaso tipą, viengubą arba dvigubą.

Terasa ant stogo

Reguliuojamos atramos / pjedestalai ?

Reguliuojamos atramos vienas iš itin greitų ir patogių būdų terasos karkaso išlyginimui ir pakėlimui. Esant skirtingiems aukščiams, reguliuojamų atramų pagalba, galima skirtingai susireguliuoti kiekvienos atramos pozicijos aukštį pagal stogo dangą.  

Terasa ant stogo

Reguliuojamos atramos gali būti skirtingų aukščių. Pačios žemiausios nuo 11 mm iki  470 mm. Pagal spec. užsakymą galime pristatyti ir iki 1000 mm. 

Terasa ant stogo

Ka daryti jeigu itin dideli nuolydžiai ir pjestalas stovi kreivai? 

Tokiu atveju yra naudojami nuolydžio / kampo reguliatoriai, kurių pagalba išlyginamas pagrindas ir statoma reguliuojama atrama. 

Terasa ant stogo

Kokios popurialiausios sijos naudojamos ant stogų? 

Visada stengiamasi, kad stogas gautų kuo mažesnes apkrovas. Dažniausiai naudojamos lagės / sijos, prie kurių yra tvirtinamos wpc terasinės lentos, yra iš medžio kompozito. Kita alternatyva yra aliuminio sijos. 

Terasa ant stogo

Kokiais metų laikais galima dirbti? 

Kadangi medžiagos yra atsparios mūsų klimatui, tai visai nėra skirtumo ar tai pavasario, vasaros, rudens ar žiemos metas.

Terasa ant stogo

 Kiekvienu sezonu atsiranda tam tikrų montavimo ypatumų, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį, tačiau terasą montuoti galima bet kuriuo metų laiku. 

Terasa ant stogo, stogo terasa, terasos ant stogo, terasos irengimas ant stogo, stogo terasa irengimas

Žaliosios augalų zonos ant stogo terasų

Galite itin racionaliai išnaudoti stogą ir įsirengti savo poilsio oazę.

Terasa ant stogo, stogo terasa, terasos ant stogo, terasos irengimas ant stogo, stogo terasa irengimas

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams