Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Terasinių lentų montavimas, privedimas prie lango rėmo

Ruošiantis terasos karkaso gamybai, vienas iš svarbiausių etapų yra nustatyti galutinį terasos aukštį, kuris bus pririšamas prie durų ar vitrininių langų. Rekomenduojame grindų dangos plokštumą daryti lygią ties įėjimu ar įšėjimu iš namų ant terasos. Tokioje situacijoje Jūs jausitės žymiai saugiau, kiekvieną kartą neteks mąstyti, kur statyti pėdą, vaikai lakstantys iš namų į terasą ir iš terasos į namus turės žymiai mažesnę galimybę užkliūti ir susižeisti. Skirtingais metų laikais, esant sniegui, lietaus krituliams, sumažėja paslydimo faktorius, nes išvengiate pakopų, o tiesiog žengdami pro duris patenkate į plokščią vientisą terasą. 

Terasinių lentų montavimas

Terasinių lentų privedimas prie lango rėmo

Dažniausiai terasos būna montuojamos po langų ir durų sudėjimo. Montuojant langus ir duris yra suformuojami angokraščiai ir sudedamos palangės. Pagal suformuotą angokraštį atitinkamai teks įleisti terasines lentas, kad gautume vientisą plokštumą.

Terasinių lentų privedimas prie lango rėmo

Ką daryti jeigu nėra kitos galimybės tik laiptelis?

Pasitaiko tokių situacijų, kad neįmanoma išvengti laiptelių. Jie tiesiog yra būtini. Tokiu atveju, rekomenduojame pirmają aikštelę daryti maksimaliai didelę. Pvz. nuotraukoje:

Terasinių lentų privedimas prie lango rėmo 

Kaip terasines lentas privesti prie lango rėmo?

Itin dažnai sulaukiame klausimo, kokiu būdu terasines lentas privesti prie lango rėmo. Kokį karkaso sprendimą daryti nenuardant jau įmontuotos palangės. Pvz. nuotraukose: 

Terasinių lentų privedimas prie lango rėmo

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams