Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Liepteliai, tilteliai, prieplaukos iš wpc lentų

Poilsis prie vandens telkinių yra itin populiarus. Vandens telkinių teikiamomis pramogomis džiaugiamės ir šiltuoju metų laiku ir žiemą. Prie ežerų ar kitų vandens telkinių yra labai svarbus priėjimas, tam kad visapusiškai galėtume mėgautis poilsiu, taip atsiranda lieptai.

Lieptai gali būti įvairių konstrukcijų: poliniai, pantoniniai.

Polinis lieptas

Tokio tipo lieptams reikalingi poliai. Daromas konstruktyvas neprisirišant prie tam tikrų formų, aukščio. Prieš darant liepto karkasą, įvertinkite tai, kad polinis lieptas turi būti iškil3s virš vandens. Kad šaltojo sezonu metu, ledas nepažeistu konstrukcijos, optimalus aukštis virš vandens yra apie 50 cm.

Liepto karkasui dažniausiai pasirenkama medžio arba metalo konstrukcija, kuri sutankinta kas 40 cm atstumu, ant viršaus sukant WPC (medžio kompozito) lentas.  

Pantonis lieptas

Tai plaukojančio tipo konstrukcija, kuri plūduriuoja ant vandens paviršiaus. Montuojant pantoninius lieptus yra svarbu apkrova. Darant karkasą naudojamas cinkuotas metalas, aliuminis.

Kiti pavyzdžiai

 

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams