Siekiant pagerinti paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Tęsdami naršymą, sutinkate su Privatumo politika

Lauko terasa su stogine

Pirmas žingsnis, nuo kurio prasideda poilsio zona - terasos grindys. Kuo dažniau mes praleisime savo laisvą laiką terasoje, tuo mūsų poreikiai tik didės. Norėsis laiką terasoje leisti, ne tik saulėtą dieną, bet ir ūkanotą ar lyjant lietui. Atviroje terasoje šiuos planus įgyvendinti bus sunku, natūraliai iškils noras pasidaryti stogelį ar pilnai įsistiklinti turimą lauko terasą.

Lauko terasa (pvz):

Lauko terasa su stogine

Kokio tipo stoginės populiariausios? 

Montuojant WPC (medžio kompozito) terasines lentas, klientai dažniausiai renkasi aliuminio arba medžio konstrukcijų atviras arba uždaras stogines.

Medinės stoginės:

Lauko terasa su stogine

Aliuminio stoginės: 

Lauko terasa su stogine

Stoginė ant betoninio pagrindo

Dažnai pasitaikantis atvejis, kai klientai jau būna išsibetonavę aikštelę terasai, ant kurios galvojo klijuoti plyteles. Pasikeitus poreikiams, iškyla klausimas, kaip racionaliai pasikloti wpc terasinių lentų grindis įstiklintoje terasoje. Tokiu atveju, galima lages dėti tiesiai ant betono arba pakelti į norimą aukštį naudojant reguliuojamo aukšio pjedestalus.

Lauko terasa su stogine

Slankiojanti sistema 

Jeigu pasirinkote stoginę su slankiojančia sistema, rekomenduojame visus bėgelius, kuriais juda sistema, suleisti sulyg terasos grindų aukščiu. Toks sprendimas bus itin racionalus, nes eksplotacijos metu neatsiras papildomi slenksčiai.

Lauko terasa su stogine

Ką daryti jeigu stoginės vietoje stovi lietvamzdis?

Priklausomai kokį stoginės tipą pasirinksite, nuo to priklausys, kokiu būdu bus surenkamas vanduo nuo stogo ir nuvedamas nuo terasos. Jeigu jau yra esamas lietvamzdis, jį galima modifikuoti arba nuvesti į naujai statomą stoginę. Jeigu tai bus aliuminio konstrukcijos stoginė, lietvamzdžiai būna paslėpti kolonoje.

Lauko terasa su stogine

Esant galimybei galima padaryti taip, kad lietvamdžių visai nesimatytų ir vanduo nubėgtų tiesiai po tearasa.

Lauko terasa su stogine

 

 

Svarbu

Pagaminsime Jums reikiamo ilgio wpc lentas, be jokio papildomo užmokesčio! Maksimalus lentos ilgis iki 12 metrų.

Rekvizitai

Terasima, UAB
Įmonės kodas: 304521053
Adresas: Šiltnamių g. 35, Pagiriai
El.paštas: info@ekoterasa.lt
Tel.: +37060568980; +37064705137

© 2017 Ekoterasa.lt - wpc terasinės lentos, wpc tvorų segmentai, sprendimai balkonams